Суд відправив під варту начальника військкомату з Харківщини

Фото: Суспільне

14 вересня у Харкові суд обрав запобіжний захід начальнику Чугуївського районного терцентру комплектування та соціальної підтримки, полковнику Руслану Мазовецькому. Його підозрюють у підробці документів, за допомогою яких чоловіки призовного віку могли уникнути мобілізації і виїхати за кордон.

Про це Харків Times довідався з повідомлення Суспільного.

За рішенням слідчого судді Київського райсуду Харкова Мазовецький перебуватиме під вартою до 4 листопада, але має можливість вийти під заставу у розмірі 2 млн 147 200 гривень.

Адвокат підозрюваного Володимир Романченко вважає, що висунута підозра не відповідає закону, а сума застави не відповідає фінансовому положенню Мазовецького чи ризикам впливу на свідків або ухилення від суду.

Підозрюваний Руслан Мазовецький сказав, що не може виплатити визначеної суми застави та вважає підозру необґрунтованою

“Немає ніяких обґрунтувань щодо моєї причетності. Захист повідомляє, що мене не було на робочому місці: в мене не було доступу до печаті, до військових облікових документів. Але суд не бере це до уваги. Це абсурд, що тут сказати”, — сказав підозрюваний.

Як повідомляв  Харків Times, начальнику військкомату з Харківщини оголосили про підозру у підробці документів (ч. 1 ст. 366 КК України) та у сприянні у незаконному переправленню осіб через держкордон України (ч. 3 ст. 332) 13 вересня.

За даними СБУ, підозрюваний вимагав за довідки від $3 000 до $8 000  з однієї людини.