43% доріг у Харкові були пошкоджені внаслідок російської агресії

Ремонт вулиці Римарської після російського обстрілу в ніч на 6 червня. Фото: Харків Times

Внаслідок обстрілів та проїзду важкої військової техніки у Харкові від початку повномасштабного вторгнення рф пошкоджено 6,5 млн кв. метрів доріг, або 43% проценти.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді із посиланням на директора Департаменту будівництва та шляхового господарства Дмитра Липового.

«За його словами, у грошовому еквіваленті збитки становлять 12-15 млрд грн. Виключно за рахунок міського бюджету відновити все це неможливо, тому міська влада вже зараз шукає додаткові джерела фінансування, зокрема, обговорюються питання отримання субвенцій з держбюджету та залучення коштів міжнародних фондів», – йдеться у повідомленні.

Враховуючи те, що бойові дії тривають, дорожники Харкова наразі не займаються капітальними ремонтами, лише поточними. Але на вулицях та дорогах міста щодня працюють 15-20 бригад КП «Шляхрембуд». Від початку року в Харкові відремонтували 75 тис. кв. метрів доріг.

Як повідомляв Харків Times, 6 червня у Харкові терміново обмежили проїзд по вулиці Римарській та проспекту Петра Григоренка. Це було пов’язано із проведенням невідкладних ремонтних робіт через російський обстріл Харкова та пошкодження доріг вночі напередодні.