Енергетики повертають світло у ще одне село Харківської області (фото)

Фото: Харківобленерго

Фахівці Ізюмського району електричних мереж (РЕМ) АТ «Харківобленерго» частково відновили електропостачання у селі Заводи Оскільської територіальної громади Ізюмського району Харківської області. Обіцяють, що наступного тижня зі світлом буде вже все село.

Про це Харків Times повідомила речниця «Харківобленерго» Марина Шевченко.

Енергетики заявили, що у цьому дуже постраждалому від бойових дій селі «електромережа була зруйнована вщент».

«Якщо ідеш по вулиці, то бачиш, що з десяти будинків вцілів, може, один. Складність виконання ремонтних робіт полягала ще і в тому, що місцевість була дуже щільно замінована. Окремо кожну вулицю, кожну лінію ми пройшли з розрахунками саперів. Але незважаючи на всі перешкоди, ми впоралися. Перші споживачі Заводів – уже зі світлом. Наступного тижня електропостачання в селі буде відновлене повністю», – розповів начальник Ізюмського РЕМ Віталій Борщ.

За його словами, щоб повернути електрику жителям, фахівці обленерго практично з нуля побудували 1,5 км зруйнованої російськими обстрілами високовольтної лінії 10 кВ, а також замінили пошкоджений трансформатор на одній із підстанцій.

На сьогодні з 200 домоволодінь села залишилося десь 20. Але люди поступово повертаються й фахівці обленерго «роблять все можливе, щоб всі вони були зі світлом».

Як повідомляв Харків Times, фахівці АТ “Харківобленерго” відновили подачу світла, яке зникло внаслідок російських обстрілів 19-20 серпня у Дворічанській громаді Куп’янського району.