У Харкові судитимуть чоловіка, який створив Telegram-канал про видачу повісток

Фото: Укрінформ

41-річний мешканець Харкова після початку широкомасштабної війни створив Telegram-канал, в якому поширював інформацію про процес мобілізації на території міста та області. Тепер харків’янин відповідатимуть у суді – його звинувачують у перешкоджанні законній діяльності ЗСУ в особливий період, вчиненому групою осіб (ч. 1 ст. 28 ч. 1 ст. 114-1 КК України).

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі.

За інформацією слідства, у публікаціях, розміщених адміністраторами каналу, містились дані щодо місць знаходження співробітників територіальних центрів комплектування і соціальної підтримки, повідомлялась інформація про час фактичного проведення мобілізаційних заходів. Пости супроводжувались фотографіями і відео, на яких зображені військовослужбовці ТЦК та СП.

“Поширення повідомлень про місця видачі повісток створювало передумови для того, щоб військовозобов’язані громадяни України могли уникнути призову на військову службу. Крім того, дії обвинуваченого призводили до зростання напруження в суспільстві і завдавали шкоди авторитету ЗСУ.”, – розповіли у прокуратурі.

41-річного обвинуваченого судитимуть у Московському районному суді м. Харкова.

Як повідомляв Харків Times, у Харкові до позбавлення волі засудили ухилянта.