Надзвичайники врятували двох маленьких дівчат у Харкові

Фото: ДСНС

Сьогодні, 21 серпня, харківські рятувальники прийняли виклик від шестирічної дівчинки та запобігли пожежі, що могла статися через коротке замкнення.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС області.

«На лінію «101» надійшов незвичайний телефонний дзвінок. У слухавку був чутний дитячий наляканий голос, котрий благав про допомогу. Диспетчер ДСНС відразу відкинув можливість хибного виклику і дитячих пустощів, адже тон спілкування був іншим. Дитячий голос повідомив про задимлення у квартирі і що їх там двоє: дівчинка 6-ти років і її молодша сестра», – йдеться у повідомленні.

З’ясувалося, що дівчинка не знає своєї адреси, і де знаходяться діти у небезпеці, невідомо.

«Лише у співпраці з черговою частиною ГУ Національної поліції в Харківській області вдалось з’ясувати точну адресу виклику і встановити зв’язок з батьками дівчат. Весь цей час диспетчер ДСНС спілкувався з малою, всіляко заспокоюючи та намагаючись з’ясувати більше інформації», – розповіли у Службі порятунку.

Коли рятувальники нарешті прибули на місце пригоди, у вікні третього поверху п’ятиповерхівки вони побачили двох маленьких дівчат. Діти дуже зраділи, й підтвердили те, що розповідали по телефону.

«Один з рятувальників дістався квартири через вікно та встиг запобігти пожежі, яка могла б статися через коротке замкнення електроподовжувача. Невдовзі з’явилась мама, з якою була проведена бесіда», – повідомили у ДСНС.

Надзвичайники просять мешканців міста не залишати дітей без нагляду. А якщо це конче необхідно, слідкувати, щоб діти знали свою адресу та телефони батьків.

Як повідомляв Харків Times, 14 серпня, у селі Домаха Лозівського району Харківської області рятувальники дістали з чотирьохметрового зливного колодязя на місцевому ставку 16-річну дівчинку.