На Харківщині від російських обстрілів загинула одна людина, 11 поранені

Фото: ДСНС у Харківській області

Протягом всього дня, 20 серпня, російські окупанти безперервно з артилерії обстрілювали м. Куп’янськ. Внаслідок російського вогневого терору постраждали 11 мирних мешканців. В тому числі фельдшер “швидкої”, що надавав допомогу постраждалим.

Про це Харків Times довідався з повідомлення керівника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

Ворожими обстрілами у Куп’янську пошкоджено приватні будинки, будівлі підприємств, відділення “Нової пошти”, навчальний заклад.

У прокуратурі області уточнили, що серед постраждалих у Куп’янську – 20-річна дівчина та поліцейський. Окрім цього від російських ударів постраждали газопровід, гаражі, згоріло п‘ять приватних автівок.

20 серпня під ворожий вогонь також потрапили міста та села Харківського, Чугуївського та Куп’янського районів області.

У м. Вовчанськ Чугуївського району через ворожий обстріл загинув 71-річний чоловік. В місті пошкоджено приватний будинок, квартиру в багатоквартирному будинку, будівлю закладу охорони здоров’я.

Внаслідок обстрілу с. Колісниківка Куп’янського району пошкоджено приватний будинок та газопровід.

Як повідомляв Харків Times, 19 серпня у Харківській області внаслідок російських обстрілів пошкоджено щонайменше 16 житлових будинків, та близько десятка об’єктів цивільної інфраструктури, серед яких підприємства з виготовлення продуктів харчування, дитсадок, церква, пансіонат.