На Куп’янському напрямку збільшилася “сіра зона”, але жоден населений пункт ЗСУ не втратили – Синєгубов

Російські окупанти посилили тиск на Куп’янському напрямку. Проте захисники України дають ворогу гідну відсіч – ЗСУ не втратили жодних позицій.

Про це Харків Times довідався з повідомлення керівника Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова.

«Ми чітко розуміємо, хто проти нас стоїть, на яких позиціях. На сьогодні ми не втратили жодних позицій. Лише збільшилася “сіра зона”, розширилося поле битви і, відповідно, стало більше військ, у тому числі наших. Відбувається більше артилерійських дуелей. Саме тому ми проводимо евакуацію цивільних. Але жоден населений пункт ми не втратили», – підкреслив Олег Синєгубов.

Він також зауважив, що постійно триває робота над укріпленням оборонних рубежів Харківщини. Так, минулого року було побудовано кругову оборону міста Харків, далі роботи просувалися відповідно до деокупації населених пунктів області.

Нагадаємо, Куп’янськ був деокупований у вересні минулого року під час контрнаступу Сил Оборони України у Харківській області. Як вважають в МОУ, росіяни щосили намагаються взяти реванш і до річниці своєї ганебної втечі прорвати оборону українських військ та вийти безпосередньо до Куп‘янська.

Як повідомляв Харків Times, через постійні російські обстріли, внаслідок яких гинуть мирні мешканці, на деокупованих територіях Куп’янського району Харківської області проведуть обов’язкову евакуацію населення. У безпечні місця мають виїхати мешканці 37 населених пунктів Куп’янщині.

За тиждень з-під російських обстрілів з Куп’янського району у безпечні місця вивезли 526 людей, в тому числі 143 дитини.