У Лозівському районі Харківщини дівчинка впала у колодязь (фото)

Фото: ДСНС

Вдень сьогодні, 14 серпня, у селі Домаха Лозівського району Харківської області 16-річна дівчинка впала у чотирьохметровий зливний колодязь місцевого ставка. Підлітка діставали рятувальники.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС області.

«На момент прибуття рятувальників було встановлено, що на дні зливного колодязя знаходиться 16-річня дівчинка. Пірнаючи з цієї бетонної споруди у воду, вона підсковзнулась та впала вниз колодязя на глибину близько 4 метрів», – йдеться у повідомленні.

На щастя, колодязь виявився майже порожнім зі сміттям та гілками на дні. Дівчинка «майже не зазнала ушкоджень». Рятувальники підняли її з допомогою пожежного поясу та мотузки та передали медикам екстренки. У лікарні дівчинці надали першу допомогу та відпустили додому.

Рятувальники вкотре попереджають про те, що треба правильно обирати місця для купання.

Як повідомляв Харків Times, у вересні 2019 року у селі Караван Нововодолазького району рятувальники витягли 49-річну жінку, яка впала у покинутий колодязь глибиною 10 метрів.

У жовтні 2021 року  в селищі Борки Харківського району 21-річна жінка впала у 12-метровий колодязь. Їй також знадобилася допомога рятувальників та екстренки.

Жінку 31 року надзвичайники врятували з 10-метрового колодязя у селищі Першотравневе на Красноградщині зовсім напередодні вторгнення рф – у лютому 2022 року. З переохолодженням та переломом ноги вона потрапила до лікарні.