На Харківщині врятували підлітка, який впав у водойму з гідроспоруди

Протягом тижня, з 31 липня по 6 серпня на водоймах Харківської області загинули троє чоловіків. 14-річного підлітка бійцям ДСНС вдалося врятувати.

Про це Харків Times довідався з брифінгу речника ГУ ДСНС України в Харківській області Євгена Василенка.

“6 серпня рятувальники Лозівського району виїжджали для допомогу на водойму в село Домаха. Врятували 14 річного підлітка, який впав в воду з гідроспоруди.”, – розповів Євген Василенко.

За його словами, хлопець отримав лише садна, госпіталізації не потребував. Купатися на водойму 14-річний хлопець прийшов без дорослих.

На жаль, в інших випадках рятувальників викликали на водні об’єкти області, щоб вони дістали тіла загиблих людей.

2 серпня з рятувальники дістали з Журавлівського водосховища дістали потонулого іноземця. Його особистість та обставини загибелі наразі встановлюють правоохоронці.

5 серпня під час купання у місцевому ставку у селі Старовірівка Красноградського району загинув 37-річний чоловік.

6 серпня на Лозовеньківському водосховищі в селі Черкаська Лозова під час купання зник чоловік. Станом на 7 серпня його пошуки ще тривають.

Євген Василенко повідомив, що з початку 2023 року на водних об’єктах Харківської області виявлені тіла 48 загиблих, в тому числі, двох дітей. З 48 загиблих 18 потонуло. Дев’ять випадків не пов’язані з утопленням і по 21 ще триває розслідування.

Як повідомляв Харків Times, 23 липня, в місті Ізюм Харківської області під час купання в річці потонула 14-річна дівчинка. Дитина пішла під воду біля тимчасової переправи на річці Сіверський Донець.