Стихія завдала клопоту енергетикам Харківщини – без електрики наразі залишаються 3 тис. споживачів

Фото: Харківобленерго

У Харківській області через зливи з грозами та шквалистим вітром, що прокотилися регіоном минулої ночі, пошкоджені електромережі у п’яти районах електромереж АТ «Харківобленерго». На ранок сьогодні, 28 липня, без електрики залишалися близько трьох тисяч споживачів.

Про це Харків Times повідомили в АТ «Харківобленерго».

«Внаслідок негоди – зливи та сильних поривів вітру – в Харківській області було частково знеструмлено населені пункти у зоні обслуговування Золочівського, Дергачівського, Первомайського, Мереф’янського та Зміївського районів електричних мереж АТ “Харківобленерго”. Зокрема, зафіксовано відключення у Покотилівці, Сиряках, Соколовому, Височинівці», – йдеться у повідомленні.

Основною причиною припинення електропостачання енергетики називають «падіння гілок та дерев на електричні дроти».

«Ремонтні роботи тривають, тому можуть бути застосовані додаткові відключення, щоб забезпечити їх проведення. Просимо споживачів з розумінням поставитися до можливих знеструмлень», – зазначили в обленерго.

Повністю відновити енергопостачання населених пунктів області у «Харківобленерго» обіцяють до кінця дня.

Як повідомляв Харків Times, у місті Дергачі Харківської області через зливу з грозою та вітром, якої область зазнала минулої ночі, суттєво пошкоджені лінії електропередачі, подекуди зникло світло.