Бурна стихія зупинила громадський транспорт у Харкові

Скриншот відео: соцмережі.

Через сильну зливу сьогодні, 28 липня, частково зупинений рух громадського транспорту у Харкові.

Про це Харків Times повідомили у Харківській міській раді.

«Через сильний дощ відбулося підтоплення низки доріг міста Харкова. Внаслідок цього тимчасово зупинений рух громадського транспорту», – йдеться у повідомленні.

Так, в обидва напрямки не курсують трамваї на: пр. Героїв Харкова – вул. Нікітіна; вул. Полтавський Шлях – вул. Дмитріївська; пров. Пискунівський – Центральний ринок; вул. Героїв Праці – вул. Гвардійців-Широнінців; вул. Академіка Павлова – пр. Ювілейний.

Також зупинений рух трамваїв та автобусів на вул. Клочківській, від вул. Херсонської до вул. Космічної, на вул. Героїв Праці – вул. Академіка Павлова.

Крім того, через підтоплення тимчасово не курсують автобуси на вул. Бучми – вул. Гвардійців-Широнінців, пр. Тракторобудівників – пр. Ювілейний, а також тролейбуси на пр. Гагаріна, за вул. Молочною, до вул. Дмитра Коцюбайла, на розворотному колі «ст. м. Захисників України», пр. Льва Ландау – вул. Краснодарська, вул. Барабашова – вул. Валентинівська.

Як повідомляв Харків Times, вчора, 27 липня, та у ніч на сьогодні, 28 липня у Харкові негодою були пошкоджені понад 100 дерев та 360 гілок. Найбільше постраждав Індустріальний район міста.