У Харкові судитимуть прокурора, який попався на хабарі $35 тисяч

Фото: dbr.gov.ua

Прокурора однієї з окружних прокуратур м. Харкова та посередника судитимуть за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 4 ст. 368 КК України).

Про це Харків Times довідався з повідомлення Офісу Генпрокурора.

За інформацією слідства, прокурор вимагав та отримав $35 тисяч від свого знайомого, який займається підприємницькою діяльністю. У чоловіка бізнес-партнери начебто віджали нерухомість.

Прокурор запропонував своєму знайомому за винагороду у $35 тисяч зареєструвати кримінальне провадження та сприяти швидкому проведенню досудового розслідування.

“За ці кошти він також пообіцяв забезпечити повернення нібито незаконно відчуженого майна, яким протиправно заволоділи бізнес партнери шляхом підроблення документів та вчинення шахрайства.”, – розповіли в Офісі Генпрокурора.

Правоохоронці затримали прокурора та посередника в порядку ст. 208 КПК України після одержання $35 тисяч.

Санкція статті, за якою судитимуть прокурора та посередника, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв Харків Times, у Харкові прокурор за $35 тисяч хабаря обіцяв знайомому підприємцю допомготи з вирішенням проблемного питання.