Харківські синхроністки вибороли дві срібні медалі на Європейських іграх

24 червня на III Європейських іграх харківські синхроністки двічі підіймалися на п’єдестал пошани. Спортсменки вибороли срібні нагороди в акробатичній групі та у довільній програмі дуетів.

Про це Харків Times повідомили Харківській ОВА.

Першими стартували змагання в акробатичній групі. Команда, яка повністю складається зі спортсменок Харківської області, за свій виступ отримала 208.9800 бали, пропустивши вперед лише француженок.

Срібними призерками Європейських ігор стали: Марина Алексіїва, Владислава Алексіїва, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко.

Виступ команди Франції судді оцінили в 214.2833 бали. Третє місце посіли італійки із результатом 201.9900 бали.

Сестри Влада та Марина Алексіїви посіли друге місце в артистичному плаванні у довільній програмі дуетів.

За свій виступ харківські спортсменки отримали 232.8438 бали. Перше місце з результатом 256.0335 бали посіли австрійки також сестри Анна-Марія та Ейріні-Марина Александрі. Бронзова медаль дісталася дуету з Великобританії, які набрали 223.5084 бали.

25 червня, в заключний день змагань з артистичного плавання Влада та Марина Алексіїви, Марта Фєдіна, Вероніка Гришко, Дар’я Мошинська, Ангеліна Овчиннікова, Анастасія Шмоніна, Валерія Тищенко зупинилися за крок від п’єдесталу у довільній групі. За свій виступ харків’янки отримали 222.1939 бали, повідомили у Федерації України з синхронного плавання.

Як повідомляв Харків Times, харківські синхроністки вийшли у фінал Європейських ігор.