Працівники “Укрзалізниці” відновлюють пошкоджені російською ракетою колії (фото)

Фото: Харків Times

Працівники “Укрзалізниці” відновлюють залізничні колії та контактну електромережу неподалік від станції “Харків-Пасажирський”, пошкоджені вибухом російської ракети С-300.

Про це повідомив кореспондент Харків Times.

Ракета була запущена близько опівночі з території Бєлгородської області рф, і влучила в залізничні колії. У підсумку було пошкоджено три колії та контактну мережу протягом кількох десятків метрів. У гуртожитку Українського Державного університету залізничного транспорту, який знаходиться над коліями, та в житловому багатоквартирному двоповерховому будинку вилетіли вікна.

Уже зранку працівники “Укрзалізниці” приступили до відновлення пошкодженої ділянки. Повз неї, як зазвичай, ходять поїзди – рух не переривався ні на хвилину. За словами робітників, фактична шкода від вибуху ракети непорівнянна з її вартістю: за попередніми прикидками, контактну мережу відновлять до кінця дня, а на відновлення шляхів знадобиться ще один день.

Як повідомляв Харків Times, близько опівночі сьогодні, 14 травня, росіяни з бєлгородської області знову обстрілювали Харків. До нашого міста  долетіла лише одна ракета. Інші «бєлгородські даруночки» вирішили залишитися «вдома».

Жертв та постраждалих, як і великих руйнувань, – немає.