Харків’янам, що через війну поїхали з дому, слід передати показання лічильників – “Харківобленерго”

“Харківобленерго” просить споживачів передати актуальні показання лічильників. Це стосується всіх споживачів: і тих, хто через війну виїхав з рідної домівки, і тих, хто залишився.

Про це  Харків Times повідомила речниця АТ “Харківобленерго” Марина Шевченко.

За її словами, передавати показання лічильників необхідно, “адже це дає об’єктивну картину споживання електроенергії в регіоні, а також убезпечує від неправильних нарахувань.”.

“Передавати показання обов’язково. Якщо виїхав, то можна передавати одні і ті ж самі показання. Якщо забув, наприклад, не страшно. Можна передати наступного місяця, і буде зроблено перерахунок.”, – повідомила Марина Шевченко.

Передати показання слід у зазначений термін – останні два календарні дні поточного місяця і три дні наступного. Тільки тоді система їх прийме і перерахує, пояснила Марина Шевченко.

Так, показання за березень необхідно передати у період з 30 березня до 3 квітня включно.

Передати показання можна за допомогою смс, або онлайн-сервіси. Всі способи вказані на сайті АТ “Харківобленерго”.

В компанії нагадують, якщо цього не зробити, платіжки будуть розраховані на основі середньодобового, а не фактичного споживання.

Як повідомляв Харків Times,29 березня близько 18:00 у магістральних електричних мережах Харкова стався «короткочасний збій, пов’язаний з технічними питаннями». Внаслідок цього у частині міста сталося короткочасне відключення електрики.