Дергачівщина простилася з двома загиблими на Донбасі воїнами

18 лютого у Дергачівському районі Харківської області простилися з двома загиблими оборонцями Української землі – Борисом Кушніром та Євгенієм Дигалом. Обом нашим захисникам не було 40 років, і в обох залишилися дружини та діти.

Про це Харків Times довідався з повідомлення очільника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

“Борис Кушнір – корінний дергачівець. У березні минулого року він приєднався до лав Національної гвардії України, боронив державу у складі 5-ї Слобожанської бригади НГУ і загинув за нашу свободу 13 лютого під Кремінною на Луганщині.”, – повідомив Володимир Задоренко.

6 січня Борису виповнилося 37 років, у чоловіка залишилась дружина Маргарита, 17-річна донька та 13-річний син.

Євгеній Дигало – житель Козачої Лопані. З початком повномасштабного російського вторгнення він вступив до Сил територіальної оборони. У складі 127-ї бригади ТРО ЗСУ молодший сержант Дигало мужньо захищав Батьківщину і загинув 11 лютого на Донеччині в районі Часового Яру.

38-річного Євгена залишилась дружина Олена, 14-річний син та 10-річна донька.

“Кращі сини України гинуть на фронті за те, щоб ми мали змогу існувати як люди, як нація, як держава. Дергачівщина зі смутком оплакує ці непоправні втрати.”, – розповів Вячеслав Задоренко.

Як повідомляв Харків Times, під Бахмутом, біля смт Красна Гора, загинув 43-річний харківський волейболіст В’ячеслав Шахов.