Харків’янку Марту Фєдіну визнали найкращою синхроністкою року в Європі

Харківська спортсменка Марта Фєдіна, яка входить до складу Національної збірної України з синхронного плавання, виборола престижну нагороду Європейської ліги плавання «LEN Awards».

Про це Харків Times довідався з повідомлення на сайті організації.

Згідно з повідомленням, за результатами голосування вболівальників було визначено найкращих спортсменів 2022 року у шести дисциплінах.

Оголошуючи імена найкращих спортсменів в організації повідомили, що “Україна отримала позитивну новину в ці неспокійні часи завдяки своїй великій артистичній плавчині Марті Фєдіній”.

21-річна Марта Фєдіна перемогла у номінації «Найкраща спортсменка Європи в артистичному плаванні за підсумками 2022-го року», уточнили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради. У голосуванні за участю експертів та вболівальників за українку віддали голоси 60,61% респондентів.

У 2022 році Марта Фєдіна здобула шість золотих нагород на чемпіонаті Європи у Римі, а також стала дворазовою срібною медалісткою та триразовою бронзовою на чемпіонаті світу у Будапешті.

Як повідомляв Харків Times, збірна України з синхронного плавання, яка складається з харківських спортсменок, тріумфально виступила на чемпіонаті Європи з водних видів спорту, який проходить у Римі. У восьми фіналах харків’янки вісім разів виборювали перемогу і зайняли перше загальнокомандне місце.