Харків’янка здобула медаль на світових змаганнях з лижних перегонів

Харківська параспортсменка Людмила Ляшенко стала призером Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, який стартував 10 грудня у місті Вуокатті (Фінляндія).

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міськради.

Харків’янка виборола бронзову нагороду у лижних перегонах на короткій дистанції класичним стилем (у класі стоячи).

Ще одну бронзу виборов Анатолій Ковалевський з Києва з гайдом Олександром Мукшиним (у класі спортсменів з порушеннями зору).

Загалом Україну на змаганнях представляють 25 спортсменів з інвалідністю, а всього за Кубок світу змагаються громадяни 21-єї країни.

Триватимуть змагання до 19 грудня 2022 року.

Як повідомляв Харків Times, на чемпіонаті світу з зимових видів спорту, який завершився у норвезькому Ліллехаммері у січні 2022 року, харківська параспортсменка Людмила Ляшенко здобула сім нагород, три з них – золоті.