У Харкові пошкоджено понад 100 інфраструктурних об’єктів теплопостачання –  Терехов

Фото: www.city.kharkov.ua

За час повномасштабної війни у Харкові було пошкоджено 117 інфраструктурних об’єктів КП «Харківські теплові мережі», повідомив 18 листопада мер Харкова Ігор Терехов під час круглого столу за участю членів Комітету Верховної Ради України з питань енергетики та житлово-комунальних послуг.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Терехов зазначив, що у місті було пошкоджено 20 км магістральних трубопроводів, 44 котельні, одна ТЕЦ, 46 центральних та сім індивідуальних теплових пунктів, три насосні станції.

Мер підкреслив, що інфраструктуру відновлюють. Зокрема, на реновацію ТЕЦ-3 спрямували 70 млн грн з бюджету міської територіальної громади та кошти державного бюджету.

«Ми працюємо всі разом. Я вдячний Кабінету Міністрів України, Міністерству регіонального розвитку. Сподіваємося також на реалізацію «Проєкту розвитку міської інфраструктури – 2» спільно з Міжнародним банком реконструкції та розвитку. Це дозволить «Харківським тепловим мережам» та «Харківводоканалу» отримати кошти на відновлення своїх об’єктів», – повідомив Ігор Терехов.

Крім того, Терехов зазначив, що вже зараз необхідно підготувати законодавчу базу щодо спрощеного виділення земельних ділянок під нове житлове будівництво, інфраструктурні об’єкти, індустріальні парки, щоб розвивати економіку країни та надати житло 150 тис. харків’ян, які втратили домівку через військову агресію російської федерації.

Як повідомляв Харків Times, Кабінет Міністрів України виділив з резервного фонду державного бюджету 70 млн грн на відбудову пошкодженої внаслідок ворожих обстрілів ТЕЦ-3 комунального підприємства «Харківські теплові мережі».