Харків’яни не повинні сплачувати за квитанціями на услуги ЖКГ

Фото: Сергій Бобок/Харків Times

Харків’яни не повинні сплачувати за квитанціями на послуги ЖКГ, які до них надходять. До кінця війни ми платимо лише за газ та електрику.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради.

Міськрада зазначає, що тим громадянам, які зробили проплату, після війни зроблять перерахунок.

«Плату за всі комунальні послуги, що надаються у місті Харкові, з 24 лютого і до кінця війни буде списано. Як повідомив Харківський міський голова Ігор Терехов, це послуги гарячого та холодного водопостачання, опалення, вивіз сміття, утримання прибудинкових територій тощо», – йдеться у повідомленні міськради.

Як повідомляв Харків Times, напочатку квітня влада Харкова вирішила підтримати містян під час війни та звільнила від сплати за комунальні послуги, які надає місто. Всі нараховані з 24 лютого платежі за опалення, гарячу та холодну воду, вивіз сміття будуть списані.