ФК «Кривбас» на підтримку Харкова продає квитки на віртуальні матчі

Фото: city.kharkov.ua

Футбольний клуб «Кривбас» проводить благодійну акцію з продажу квитків на матчі з харківськими командами, які не відбудуться через війну.

Про це Харків Times повідомили у пресс-службі Харківської міськради з посиланням на ФК ФК «Кривбас».

Завтра, 17 квітня, у Харкові мали відбутися два матчі за участі криворіжців. Так, «Металіст» приймав би першу команду «Кривбасу», а «Житлобуд-1» мав би зіграти з дівчатами з ЖФК. Через вторгнення російських військ на територію України ці матчі не відбудуться. Натомість вболівальникам пропонують придбати квитки на віртуальні матчі. Усі кошти, зібрані таким чином, клуб подвоїть та спрямує на допомогу Харкову.

«Так, ці матчі будуть тільки в нашій уяві. Вони мали стати ключовими в боротьбі за підвищення у класі, але, ми впевнені, будуть матчами за вихід до ліги людяності. Закликаємо харківські клуби підтримати нашу ініціативу. Зустрінемося на стадіоні вже після перемоги. Наші емоції від перегляду якісного футболу ще попереду», – зазначили у ФК «Кривбас».

Раніше криворіжці аналогічним чином підтримали місто Суми, зібравши від продажу квитків 92,5 тис. грн. Цю суму ФК «Кривбас» подвоїв та перерахував у два гуманітарні центри Сумщини, а також до державного бюджету.

Придбати квитки на віртуальні матчі, щоб підтримати Харків, можна за посиланням.

Як повідомляв Харків Times харківські рятувальники отримали обладнання, придбане за благодійні кошти.