У Харкові внаслідок обстрілу Слобідського району міста загинули люди – Синєгубов

Фото: Харків Times

Увечері сьогодні, 3 квітня, російські загарбники обстріляли Слобідський район Харкова. Серед мешканців району є загиблі та щонайменше 23 поранені, серед них – діти.

Про це Харків Times довідався з допису голови Харківської обласної військової адміністрації Олега Синєгубова у Telegram.

За його словами, інформація про кількість загиблих та постраждалих «ще встановлюється».

Також під загрозою опинилося місто Лозова Харківської області.

«Є загрози ракетних ударів у Лозівській громади, рекомендуємо евакуйовувати населення. Завтра електропоїздом плануємо перевезти лозівчан у напрямку Полтавщини», – розповів Синєгубов.

Про евакуацію сказав сьогодні увечері й мер Лозової Сергій Зеленський. Він попросив мешканців міста по можливості тимчасово виїхати.

«Сьогодні – власним автотранспортом. Завтра будуть організовані залізничні потяги у напрямках Львова, Полтави, Кременчука», – сказав Зеленський.

Голова ХОВА також підтвердив інформацію про взяття у полон пілота збитого сьогодні в районі Ізюма російського літака СУ-34.

Активні бої в тому районі тривають.

Як повідомляв Харків Times, вдень сьогодні, 3 квітня, наші воїни знову збили російський військовий літак поблизу Ізюма. Пілот катапультувався й намагався втекти, але йому це не вдалося.