Прокуратура вимагає стягнути майже 3,5 млн грн за користування земельною ділянкою, на якій розташовано супермаркет відомої мережі.
Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.
Київська окружна прокуратура Харкова подала до Господарського суду Харківської області позов на користь територіальної громади в особі Харківської міської ради до підприємства про стягнення майже 3,5 млн грн “безпідставно збережених” коштів.
Встановлено, що на підставі передавального акта у жовтні 2020 року спільне українсько-американське підприємство отримало від однієї з приватних фірм нежитлову будівлю, розташовану в районі станції метро «Київська». Наразі будівля, в якій знаходиться супермаркет, на правах приватної власності належить підприємству.
Водночас право користування земельною ділянкою площею понад 1 га, на якій розміщується будівля, досі не оформлене та не зареєстроване. Таким чином, підприємство використовує зазначену земельну ділянку безоплатно всупереч ст.ст. 125, 126 Земельного кодексу України.
Суд відкрив провадження у справі.
Як повідомляв Харків Times, супермаркет у Харкові заплатить 236 тисяч гривень штрафу за нелегальних співробітників.
У Харкові під виглядом реконструкції квартири збудували супермаркет.