Харківська параспортсменка стала чемпіонкою світу з лижних перегонів на довгій дистанції

Харківська параспортсменка Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу з лижних перегонів на довгій дистанції та виборола бронзу в індивідуальних перегонах.

Про це Харків Times повідомили у Департаменті у справах сім’ї молоді та спорту Харківської міськради.

Парачемпіонат світу з зимових видів спорту триває у норвезькому Ліллехаммері. Національна паралімпійська збірна команда України, у складі якої виступає і харківська спортсменка Людмила Ляшенко, зараз посідає друге командне місце, поступаючись лише нейтральним атлетам із Росії та команді США.

18 січня Людмила Ляшенко здобула золоту нагороду з лижних перегонів у класі стоячи на дистанції 15 км.

Це вже друга золота медаль харківської біатлоністки на цьому ЧС.

20 січня у біатлоні, в індивідуальних перегонах, збірна України виграла 6 нагород — по дві кожного сорту.

Людмила Ляшенко здобула “бронзу” в індивідуальній гонці ЧС.

Як повідомляв  Харків Times, 15 січня на паралімпійському чемпіонаті світу з зимових видів спорту, що проходить у норвезькому Ліллехаммері, збірна України здобула сім медалей у біатлоні (спринт). Харків’янка Людмила Ляшенко здобула срібло у цій гонці.

Харківська спортсменка Людмила Ляшенко у складі національної паралімпійської збірної України успішно виступила на Відкритому кубку Європи з лижних перегонів та біатлону.

16 січня Харківська параспортсменка Людмила Ляшенко стала чемпіонкою світу з біатлону на середній дистанції.