Терехов розповів, чого вимагав від нового гендиректора Харківського метрополітену

Фото: Харків Times

Серед першочергових завдань, які мер Харкова Ігор Терехов поставив перед новим керівником Харківського метрополітену Андрієм Гармашем – забезпечення стабільної роботи підземки та створення нормальної атмосфери у колективі.

Про це Терехов заявив журналістам, повідомив кореспондент Харків Times.

Терехов зазначив, що перед ухваленням рішення про кадрові призначення розмовляв із колишнім гендиректором метрополітену В’ячеславом Стаматіним: “Я йому дуже вдячний за його роботу, він дуже багато зробив для розвитку системи метрополітену в місті Харкові. Але за підсумками нашої розмови ми домовилися про те, що він йде і приходить нова людина. У мене є дуже серйозні вимоги до розвитку метрополітену, будівництву нового метрополітену, до експлуатації метрополітену, до експлуатації станцій”.

Терехов зазначив, що завдання нового керівника – підняти метрополітен на більш якісний рівень.

“Я поставив перед ним певні завдання, які він має виконати. Стабільна робота метрополітену, незважаючи на те, що пасажиропотік упав більш ніж удвічі, чистота на станціях, правильніша експлуатація, робота всередині колективу, створення потужного колективу, нормальної атмосфери. Він мені сьогодні доповідав про це… І ще певні речі, які ми разом робитимемо.Я готовий разом з ним це робити, я маю на увазі фінансово, виділяти гроші з міського бюджету.Але я вважаю, що сьогодні метрополітен має піднятися на більш якісний рівень – і в цьому його основне завдання. Починаючи від переходів, станцій, чистоти, чистоти у вагонах, інтервалу руху поїздів, стабільної зарплати у метрополітені – це все знакові речі для міста”, – сказав Ігор Терехов.

Читайте також:

Як повідомляв Харків Times, Андрія Гармаша 7 грудня призначено генеральним директором КП «Харківський метрополітен».