З безкоштовним Wi-FI і “живими” скульптурами: в Харкові відкриють Сквер мислителів

Фото: city.kharkov.ua

У суботу, 23 жовтня на вулиці Полтавський Шлях відбудеться відкриття Скверу мислителів, який символізує дружні відносини між Україною, Казахстаном і Азербайджаном.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі міськради.

У сквері буде встановлена скульптурна композиція з трьох фігур: українського філософа, богослова, поета і педагога Григорія Сковороди, азербайджанського просвітителя, філософа і громадського діяча Мірзи Фаталі Ахундова та казахського поета, мислителя, реформатора культури Абая Кунанбаєва.

За задумом, у сквері поєднуватимуться сучасні технології та дух класики. Так, скульптури мислителів можна буде «оживити» завдяки технології доповненої реальності, а сам сквер обладнають безкоштовною мережею Wi-FI та зарядними пристроями для мобільних телефонів.

В рамках відкриття скверу для гостей виступлять симфонічний оркестр «Prime Orchestra» та співак Сергій Бабкін. Також запланований фестиваль вуличної їжі.

Початок концертної програми – об 11:00.

Організатор заходу – Почесний консул Республіки Казахстан у місті Харкові, президент Харківського дипломатичного клубу Емін Наджафлі за підтримки Харківської міської ради, Посольства Республіки Казахстан в Україні, Посольства Азербайджанської Республіки в Україні.

Як повідомляв Харків Times, 15 вересня в сквері на площі Фейєрбаха в Харкові відкрили перший в Україні пам’ятник поетові Нізамі Гянджеві.

Фото: city.kharkov.ua