“Тепломережі” готові розпочати опалювальний сезон у встановлені терміни – Скопенко

Фото: www.city.kharkov.ua

Комунальне підприємство “Харківські теплові мережі” практично готове до початку опалювального сезону, заявив генеральний директор підприємства Василь Скопенко.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

За його словами, заповненість теплоносієм магістральних мереж становить зараз 97%, внутрішньоквартальних та внутрішньобудинкових – 70-75%.

“Йдемо з випередженням плану у порівнянні з минулим роком. І це говорить про те, що в опалювальний сезон ми увійдемо вчасно, нормально і повністю підготовленими. Капітальні ремонти котелень та котлів вже закінчені або перебувають на стадії завершення. Ми готові почати опалювальний сезон у встановлені терміни і чекаємо відповідного розпорядження керівника міста. Як завжди, спочатку тепло буде подаватися в об’єкти соціально-культурної сфери, а потім поступово – у житлові будинки”, – підкреслив Скопенко.

Також він повідомив, що КП “ХТМ” в якості передоплати за жовтневий газ перерахувало НАК “Нафтогаз України” 140 млн грн, повністю виконавши всі договірні умови.

За словами Скопенка, на підприємстві сформовано 74 аварійні бригади, які забезпечені необхідними матеріалами та обладнанням для проведення термінових робіт на мережах.

“А що стосується тарифів на тепло і гарячу воду, то тут є жорстка позиція секретаря міськради Ігоря Терехова, що в цей опалювальний період вони не змінюватимуться”, – сказав він.

Як повідомляв Харків Times, Харківські тепломережі впроваджують сучасну систему диспетчеризації SCADA, завдяки якій все, що відбувається у системі теплопостачання міста, буде видно в режимі реального часу. У міській раді запевняють, що це дасть можливість не підвищувати тарифи.