Харківські боксери перемогли у чемпіонаті України

В Одесі завершився чемпіонат України з боксу серед чоловіків. Участь у змаганнях взяли близько 200 спортсменів з усіх регіонів країни. Вони розіграли медалі в 13 вагових категоріях.

У трьох категоріях перемогли харків’яни. Збірна команда Харківської області з трьома золотими, трьома бронзовими та однією срібною медаллю виборола перше загальнокомандне місце.

Про це Харків Times повідомили у Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту міськради.

У фінальних поєдинках брали участь чотири наші спортсмени. Три з них перемогли і стали чемпіонами:

• Богдан Толмачов (вагова категорія до 80 кг). У фіналі з рахунком 5:0 переміг киянина Івана Сапуна;
  • Сергій Горський (вагова категорія до 86 кг). У фіналі з рахунком 5:0 переміг Андрія Ісакова з Вінницької області;
  • Роберт Мартон (вагова категорія до 92 кг). У фіналі з рахунком 5:0 переміг Євгена Павловського з Полтавської області.

Ярослав Харциз (вагова категорія до 67 кг) програв у фіналі супернику з Тернопільської області і став срібним призером чемпіонату.

Ще троє харків’ян завоювали бронзові медалі:

Юрій Шестак (вагова категорія до 60 кг);
Максим Коц (вагова категорія до 80 кг);
Роман Васютін (вагова категорія до86 кг).

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла перше місце. Друге було за одеситами, а третє — у киян.

За підсумками змагань буде сформована збірна України, яка з 26 жовтня по 6 листопада в Сербії боротиметься за медалі чемпіонату світу.

Як повідомляв Харків Timess, харківський боксер Сергій Горський став призером міжнародного турніру з боксу «Босфор».

Чемпіоном України у ваговій категорії до 75 кг став харківський боксер Богдан Толмачов.