Харків’яни перепливли Босфор

20 спортсменів з Харкова взяли участь у 33-му Міжконтинентальному запливі через протоку Босфор, який відбувся 22 серпня в Туреччині.

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міськради.

В ході запливу 2465 плавців подолали дистанцію в 6,5 км, перепливши з Азії в Європу (від причалу Канлиджа в азіатській частині Стамбула до узбережжя парку Джеміль Топузлу в районі Куручешме європейської частини мегаполісу)

Харків був представлений командами «Chameleon Club» І КІТ.

Перші місця в загальному заліку серед жінок і чоловіків завоювати спортсмени з Туреччини. Ніда Еліз Устюндаг показала результат 40 хв 55 секунду і Полат Узер Турнали – 38 хв 22 секунди, повідомили організатори змагань, Національний Олімпійський комітет Туреччини.

• Сергій Семикоп (“Хамелеон”) – 1:19:14;
  • Влада Ігнатова (“Хамелеон”) – 1:21:10.

Всесвітня асоціація з плавання на відкритій воді (WOWSA) раніше визнала Міжконтинентальний заплив через Босфор (Samsung Bosphorus Crossing Continental Swimming) «Кращим змаганням з плавання в світі».

Як повідомляв Харків Times, за підсумками минулорічного запливу харків’янка Оксана Кошевська посіла друге місце серед плавців у віці від 30 до 34 років.