Харків’яни стали призерами юнацького чемпіонату Європи з боксу

Харківські спортсмени завоювали дві срібні та дві бронзові медалі на юніорському чемпіонаті Європи з боксу, який проводився з 1 по 11 липня в Тбілісі (Грузія).

Про це Харків Times повідомили в Департаменті у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської міської ради.

“Срібло” у ваговій категорії до 60 кг. завоював Богдан Челдик, який на шляху до фіналу спочатку достроково завершив поєдинок з суперником з Італії, а потім переміг боксерів з Вірменії та Литви.

Ще одне “срібло” в скарбничку збірної України принесла харків’янка Валерія Мещерякова. Вона виступала у ваговій категорії 66 кг.

“Бронзу” на чемпіонаті завоювали Поліна Міщенко та її подруга зі спортивного клубу (обидві тренуються в БК Авангард / ХТЗ, під керівництвом А. Улановського і Б. Мягких) Марія Фонотова в вагових категоріях 57 кг та 63 кг відповідно.

Два харківських спортсмена Арсеній Огієнко (в.к. 54 кг) і Олександр Левченко (В.К 57 кг) завершили ці змагання без медалей.

Як повідомляв Харків Times, харків’янин став бронзовим призером чемпіонату Європи з боксу.