Через антитерористичні навчання СБУ харків’янам слід сьогодні мати при собі документи

Фото: bykvu.com

Сьогодні, 14 травня, на території Харкова пройде черговий етап антитерористичних навчань під керівництвом Служби безпеки України. В рамках навчань можливе обмеження проїзду та проходу деякими вулицями, перевірка документів громадян і огляд автотранспорту.

Про це Харків Times повідомив начальник прес-центру СБУ області Владислав Абдула.

«Навчання відбуватимуться в умовах, максимально наближених до реальних, у тому числі з використанням військової техніки і радіотехнічних засобів», – підкреслив він.

Громадянам рекомендується сьогодні мати при собі документи, що засвідчують особу, й на вимогу правоохоронців пред’являти їх.

У навчаннях беруть участь підрозділи Національної гвардії України, Національної поліції, Державної прикордонної служби України, Військової служби правопорядку, Харківської обласної прокуратури.

Харків’ян закликають із розумінням поставитися до тимчасових труднощів та просять надавати максимальне сприяння правоохоронцям.

Як повідомляв Харків Times, 14 квітня СБУ почала багатоетапні антитерористичні навчання у Харкові та області. Тренування триватимуть до кінця травня по всій території регіону, але особлива увага приділяється прикордонним районам.