У Харкові на третину збільшили фінансування підготовки до опалювального сезону

Фото: kotopediya.su

На підготовку до наступного опалювального сезону в місті Харкові планується спрямувати понад 1,7 млрд грн, що на 675 млн грн більше, ніж у 2020 році.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

За словами директора Департаменту з питань забезпечення життєдіяльності міста Івана Кузнєцова, із загальної суми понад 1,2 млрд грн профінансує бюджет Харківської міської територіальної громади, решту коштів виділять самі комунальні підприємства.

Так, КП «Харківські теплові мережі» на підготовку до опалювального сезону спрямує понад 660 млн грн. На ці кошти плануються і вже проводяться роботи з реконструкції магістральних та внутрішньоквартальних теплових мереж, капітальний і поточний ремонт районних і квартальних котелень, насосних агрегатів, модернізація обладнання.

На підготовку до зимової експлуатації водопровідного та каналізаційного господарства КП «Харківводоканал» спрямує майже 70 млн грн.

На підготовку міського електротранспорту передбачено понад 17 млн ​​грн, а на капітальні та поточні ремонти в житловому фонді – понад 166 млн грн.

Як повідомив Іван Кузнєцов, готуються до роботи в осінньо-зимовий період і об’єкти соціальної сфери. Так, на об’єкти охорони здоров’я спрямують понад 20 млн грн, соціального захисту населення – близько 4 млн грн, освіти – близько 100 млн грн, культури – близько 45 млн грн, об’єкти Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту – понад 8 млн грн.

Як зазначив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, незважаючи на те, що попередній опалювальний сезон закінчився зовсім недавно, роботи з підготовки до наступного опалювального сезону вже почалися.

«Ми готуємо місто до зими, і вже зараз багато що робиться – від заміни магістральних трубопроводів до ремонту котелень. Роботи буде чимало, але час добре підготуватися до опалювального сезону у нас є, і я впевнений, що ми достойно впораємося з цим завданням», – підкреслив Ігор Терехов.

Як повідомляв Харків Times, в Харкові діють встановлені в 2018 році тарифи на опалення і гарячу воду.