Юна харків’янка стала дворазовою чемпіонкою України з плавання

Харківська спортсменка Карина Снітко завоювала дві золоті нагороди на чемпіонаті України з плавання серед молоді та юніорів, який відбувся в Дніпрі.

Про це Харків Times повідомили в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА

Вихованка Заслуженого тренера України Олени Чайки-Лобановської фінішувала першою на дистанціях 100м та 200м вільним стилем. Крім того, Карина Снітко виконала на цих дистанціях норматив на юніорський чемпіонат Європи, проведення якого в липні цього року планується в Хорватії.

Харків’янин Микита Засядько посів друге місце на дистанції 100м батерфляєм в змаганнях серед юніорів. Харківський плавець поступився на фініші киянину Володимиру Гавришу.

Ще один харківський юніор Дмитро Корсун став срібним призером на дистанції 100 м на спині.

Дві медалі завоювали юніори в естафетах. Денис Нікулін, Дмитро Корсун, Микита Засядько і Микита Кудінов стали чемпіонами в естафеті 4х100 вільним стилем.

Срібну медаль у комбінованій естафеті 4х100, поступившись команді Дніпропетровської області, завоювали Микита Засядько, Тимофій Суровікін Дмитро Корсун, Микита Кудінов.

Як повідомляв Харків Times, харків’янка Карина Снітко встановила рекорд турніру з плавання в Австрії.