Світоліна вийшла у чвертьфінал турніру WTA в Мельбурні

Перша «ракетка» України, харківська спортсменка Еліна Світоліна вийшла у 1/4 фіналу турніру WTA Gippsland Trophy в Мельбурні (Австралія) з призовим фондом $ 565,53 тис. У матчі 1/8 фіналу харків’янка перемогла представницю Латвії Олену Остапенко.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення Іsport.ua.

Поєдинок тривав 2 години 14 хвилин. Перший сет Світоліна програла в тай-брейку, однак потім впевнено виграла в двох наступних сетах.

По ходу зустрічі українка подала 5 ейсів, допустила 7 подвійних помилок і реалізувала 7 з 12-ти брейк-пойнтів. Остапенко подала 3 подачі навиліт, 11 раз помилилася при введенні м’яча в гру і реалізувала 4 з 8-ми брейк-пойнтів.

Еліна Світоліна (Україна) – Олена Остапенко (Латвія) – 6: 7 (4), 6: 3, 6: 2

У чвертьфіналі Світоліній належить зіграти проти представниці Бельгії Елізе Мертенс, яка обіграла француженку Каролін Гарсію (7: 6 (1), 6: 3).

Як повідомляв Харків TimesСвітоліна обіграла першу ракетку Росії на Відкритому чемпіонаті Франції.