Ще на трьох станціях метро встановили турнікети для оплати проїзду банківською картою

Фото: www.city.kharkov.ua

Турнікети для безконтактної оплати проїзду у Харківському метрополітені запрацюють завтра, 4 грудня, на станціях метро “Індустріальна”, “Палац спорту” та “Завод імені Малишева”.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі міськради.

Апарати для оплати проїзду банківською картою будуть встановлені у вестибюлях №1 і 2 на станціях метро “Індустріальна” та “Палац спорту”, а також у вестибюлі №1 на станції “Завод імені Малишева”.

Зазначимо, що система оплати проїзду у Харківському метрополітені банківськими картами почала працювати у вересні. Турнікети для безконтактної оплати проїзду вже встановлені у вестибюлях на станціях метро “Держпром”, “Метробудівників”, “Архітектора Бекетова”, “23 Серпня”, “Ботанічний сад”, “Університет”, “Спортивна”, “Завод імені Малишева”, “Захисників України”, “Академіка Барабашова”, “Проспект Гагаріна”, “Пушкінська”, “Олексіївська” та “Перемога”. Протягом чотирьох місяців планується встановити такі апарати на всіх станціях.

Нагадаємо, що оплата проїзду банківськими картами впроваджена у рамках розширення системи “E-ticket”. Проєкт реалізується Харківською міською радою спільно з компанією “VISA”, компанією-інвестором “Платіжний центр” та АТ “Ощадбанк”, який обслуговує банківські транзакції. При цьому кошти з міського бюджету не виділялися.

Як повідомляв Харків Times, турнікети для безконтактної оплати проїзду у Харківському метрополітені запрацювали 2 грудня на станціях метро “Олексіївська”, “Перемога” та “Ботанічний сад”.