У Харкові до кінця року виберуть генпідрядника будівництва метро

Фото: www.city.kharkov.ua

У Харкові до кінця року виберуть генпідрядника будівництва метро. У конкурсі на вибір головного підрядника для будівництва нових станцій метро в бік вул. Одеської візьмуть участь 13 компаній з різних країн.

Про це повідомив журналістам заступник міського голови з питань інфраструктури міста Євгеній Водовозов, повідомив кореспондент Харків Times.

“Зараз на фінальному етапі проводиться попередня оцінка 13 компаній, які візьмуть участь у конкурсі на вибір генерального підрядника. Інженер FIDIC (Міжнародна федерація інженерів-консультантів) вже закінчує роботу з підготовки остаточних документів для проведення тендеру. До кінця року, якщо нічого не завадить, головного підрядника виберемо. Світова епідемія коронавірусу дещо уповільнює нашу роботу, оскільки з представництвами банків, міжнародних організацій доводиться вести переговори дистанційно. Але ніяких сумнівів, що після проведення тендера будівництво почнеться, немає. Європейський банк реконструкції і розвитку та Європейський інвестиційний банк однозначно налаштовані на фінансування цього проєкту”, – підкреслив Євгеній Водовозов.

За його словами, зараз готуються майданчики в зоні будівництва метрополітену, зносяться будівлі, які викупило місто, щоб підрядник, прийшовши, міг відразу почати працювати.