Поліцейські затримали проректора одного з харківських університетів за хабар (фото)

Фото: khar.gp.gov.ua

Поліцейські 1 жовтня затримали проректора одного з університетів Харкова одразу після одержання 21 тисячі гривень неправомірної вигоди.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції.

“Кошти освітянин хотів отримати за вирішення питання стосовно укладання договору на відповідальне тимчасове зберігання майна підприємця на території освітнього закладу. Проректора було затримано на місці роботи, а кошти вилучено в ході слідчих дій”, – йдеться у повідомленні.

Наразі проректора затримано в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про оголошення підозри у скоєнні кримінального правопорушення за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою). Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

Як повідомляв Харків Times, Офіс Генерального прокурора направив до суду обвинувальний акт щодо проректора одного з харківських університетів за фактом одержання неправомірної вигоди у розмірі 300 тисяч гривень.