Вночі 15 лютого у двоповерховій нежитловій будівлі на вулиці Заводська, 11/155а у селищі Пісочин сталася масштабна пожежа, під час гасіння якої було знайдено тіло 32-річного чоловіка.
Про це Харків Times повідомили у прес-службі ДСНС у Харківській області.
Рятувальникам про загоряння у двоповерхівці повідомили 15 лютого о 03:36.
На місці події пожежні встановили, що горять дерев’яні конструкції даху, перекриття та внутрішніх конструкцій будівлі. На першому поверсі палаючої будівлі зберігалась мототехніка, різний мотлох, сміття та побутові відходи, приміщення 2-го поверху не експлуатувались. Площа пожежі складала близько 300 кв. м.
Три підрозділи рятувальників, що прибули для ліквідації пожежі, запросили додаткові сили. Їм на допомогу приїхали ще шість відділень на автоцистернах, одне відділення на автодрабині та черговий караул навчальної пожежно-рятувальної частини Національного університету цивільного захисту України.
“Під час ліквідації пожежі на першому поверсі у підсобному приміщенні будівлі рятувальники виявили тіло чоловіка 1988 року народження. Усі обставини загибелі встановлюються”, – йдеться в повідомленні.
Ліквідували пожежу об 11:23. Причина її виникнення встановлюється.
Як повідомляв Харків Times, під час пожежі, що виникла у ніч на 12 лютого в квартирі на третьому поверсі чотириповерхового житлового будинку на вулиці Багалія, 1 загинув власник житла. Дві жінки потрапили до лікарні з отруєнням чадним газом, всього рятувальники евакуювали сімох мешканців будинку.
Київський відділ поліції відкрив кримінальне провадження за фактом нічної пожежі, що призвела до загибелі людини, на вул. Багалія, 1 в центрі Харкова.