Прокуратура повідомила харків’янину про підозру у втручанні у роботу телефонного оператора

Фото: ХарківTimes

Прокуратура Харківської області затвердила повідомлення про підозру 37-річному харків’янину за втручання у роботу мереж електрозв’язку (ч.1 ст. 361 КК України).

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

У лютому 2019 року підозрюваний з метою заробітку використовував у своєму будинку у Харкові комп’ютерну техніку, налаштовану для зміни маршрутизації вхідного міжнародного телефонного трафіку, та втручався у роботу одного з телефонних операторів. Це обладнання порушувало маршрутизацію даних в мережах електрозв’язку. Чоловік спрямовував міжнародний телефонний трафік, що надходив на його телефони, у мережу українського телефонного оператора.

Дії підозрюваного кваліфіковано за ч. 1 ст. 361 Кримінального кодексу (несанкціоноване втручання в роботу мереж електрозв’язку). Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу від шестисот до тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеженням волі на строк від 2 до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до 2 років або без такого.

Досудове розслідування триває.