Обвинувачені в теракті біля Палацу спорту хочуть вийти з-під варти

Харківський апеляційний суд відкрив апеляційне провадження за скаргою захисника обвинувачених у теракті біля Палацу спорту 22 лютого 2015 року на рішення суду про продовження їм запобіжного заходу.

Про це Харків Times повідомили в прес-службі суду.

Розгляд скарги призначено на 21 жовтня, головуючий суддя у справі – Сергій Шабельніков.

Як повідомляв Харків Times, підозрюваних в теракті біля Палацу спорту 22 лютого 2015 року, що забрав життя чотирьох харків’ян, Володимира Дворнікова, Віктора Тетюцького та Сергія Башликова можуть задіяти в обміні з російською стороною.

22 лютого 2015 року поблизу Палацу спорту в Харкові під час формування колони для проведення ходи з нагоди річниці перемоги Революції гідності стався вибух. Внаслідок теракту загинули чотири людини, серед них – 15-річний школяр Даня Дідик. Були поранені 11 осіб.

26 лютого 2015 р. у рамках антитерористичних заходів співробітники Служби безпеки України затримали трьох мешканців області за підозрою у скоєнні теракту 22 лютого. Всім трьом оголошено підозру за ч. 3 ст. 258 (терористичний акт) і ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю) КК України. 22 квітня 2015 р. обвинувальний акт було направлено до Фрунзенського райсуду Харкова.

22 лютого 2017 р. прокурор Харківської області Юрій Данильченко заявив, що обвинувачені та їхні захисники використовують всі можливості, щоб затягнути судовий процес. Він також зазначив, що “судовий процес завершено на 90%”.

21 квітня 2017 р. суд вирішив не продовжувати слухання у справі після зміни у складі колегії суддів, а почати розглядати її заново, оскільки на цьому наполягав один з обвинувачених.

Як розповів захисник потерпілих Олег Головков, за 4,5 року, станом на початок серпня 2019 у справі про теракт біля Палацу спорту відбулися 170 засідань.

8 серпня Харківський апеляційний суд закрив провадження за апеляційною скаргою обвинувачених у теракті біля Палацу спорту.

Фрунзенський райсуд Харкова 3 вересня продовжив арешт для всіх трьох обвинувачених у теракті біля Палацу спорту 22 лютого 2015 року ще на два місяці.