Майже весь Чугуїв на три доби залишиться без води

Фото: city.kharkov.ua

Протягом 26-28 вересня відбудеться повне відключення Чугуєва від централізованого водопостачання, окрім мікрорайонів Авіатор та Башкирівка. У цей період по місту буде організовано підвоз води

Про це ХарківTimes дізнався з повідомлення прес-служби Чугуївської міськради.

КП “Чугуїввода” повідомляє, що водопостачання буде припинено з 22:00 25 вересня до 28 вересня у зв’язку з проведенням робіт з реалізації проєкту “Реконструкція водоводу Д=500мм від розподільчої камери по пров. Зачуговському,10, вул. Зачуговській, вул. Преображенської до пров. Терешкової”.

Відключення водопостачання пов’язано з проведенням робіт з перепідключення старої 500-мм труби водоводу на нову 315-мм. Перепідключення буде вестися силами відразу двох бригад підрядної організації і додатково працівниками КП “Чугуїввода”.

Фахівці водоканалу запевнили, що роботи пройдуть максимально оперативно і якісно. “Більш того, є надія, що в деяких мікрорайонах вони закінчаться раніше, ніж 28 вересня, але комунальники побоюються виникнення непередбачених обставин і утримуються від необачних обіцянок закінчити всі раніше оголошеного терміну”, – йдеться у повідомленні.

На час відключення води буде здійснюватися її підвезення в різні мікрорайони міста. В першу чергу будуть забезпечуватися водою дитячі та медичні заклади.

Графік підвезення води по м. Чугуїв у зв’язку з відключенням водопостачання можна подивитися тут.