Для студентів сьогодні в центрі Харкова під відкритим небом зіграє оркестр

Студенти 20 вересня візьмуть участь у V щорічній акції “Мистецтво об’єднує молодь”.

Про це ХарківTimes дізнався з повідомлення прес-служби Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна.

Початок 20 вересня о 14:00 на площі поруч з Північним корпусом Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна та з готелем “Харків Палас” (станція метро “Держпром”).

Студенти та представники освітянської спільноти будуть насолоджуватися творами світової класики у виконанні молодіжного академічного симфонічного оркестру “Слобожанський”, солістів Харківського національного академічного театру опери та балету ім. Лисенко “СХІД OPERA”, випускників та студентів-лауреатів Міжнародних конкурсів та фестивалів Харківського національного університету мистецтв ім. І.П. Котляревського.

Під відкритим небом під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України, диригента Юрія Яковенко прозвучать десять творів світової класики. Відкриється концерт увертюрою до опери “Вільгельм Тель” Джузеппе Россіні. Також під час концерту прозвучать хіти з опери “Кармен”, “Севільський цирульник”, “Джудіта” та відомі поп і джазові композиції.

Акція проводиться за ініціативи Харківського університетського консорціуму, Ради ректорів закладів вищої освіти Харківської області та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації. До акції долучаються майже всі харківські вузи.