Світлична вимагає від правоохоронців негайно та всебічно розслідувати напад на журналістів каналу “112 Україна”

Голова Харківської облдержадміністрації Юлія Світлична звернулася до правоохоронних органів з вимогою негайно та всебічно розслідувати напад на журналістів каналу “112 Україна”.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

“Журналісти повинні мати захист. Вимагаю вжити всіх заходів відповідно до діючого законодавства та приділити особливу увагу даній ситуації. Винні повинні нести покарання”, – наголосила Юлія Світлична.

Як повідомляв Харків Times , у селищі Золочів лісники та люди, які назвали себе активістами, напали на знімальну групу телеканала “112 Україна”.

За словами журналіста Олега Решетняка, група в складі журналіста та двох операторів робила зйомки для документального проекту – журналістського розслідування про масштабну вирубку вікових дубів в Харківській області. Група агресивно налаштованих людей напала на автівку знімальної групи, заблокувала її рух, спустила колеса і загрожувала журналісту і операторам. На Решетняка напали невідомі під час його включення в прямий ефір з місця події та побили його. Пошкоджено службовий автомобіль телеканалу.

На місце нападу на телегрупу прибули співробітники поліції.