Дорожники обіцяють почати асфальтувати окружну Лозової наступного тижня

Фото: kharkivoda.gov.ua

Дорожники планують почати асфальтувати окружну дорогу довкола міста Лозова наступного тижня.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі обладміністрації.

“Наш пріоритетний об’єкт – будівництво дороги навколо міста Лозова. Продовжуються роботи з влаштування щебенево-піщаної суміші з додаванням асфальтобетону. З наступного тижня плануємо розпочати укладання нижнього шару асфальтобетону”, – сказав на брифінгу 23 серпня заступник директора ДП “Дороги Харківщини” Сергій Литвинець.

Литвинець зазначив, що роботи з поточного середнього ремонту тривають на дорогах Золочів – Козача Лопань, Дергачі – П’ятихатки, Валки – Пархомівка.

Заступник начальника з експлуатаційного утримання Служби автодоріг у Харківській області Михайло Богатир повідомив, що продовжуються роботи на дорозі Мерефа- Лозова – Павлоград.

“Забезпечено основний проїзд на ділянці від Мерефи до Лозової. Закінчені роботи з улаштування нижнього шару асфальтобетону. Виконуються роботи з укріплення узбіччя, встановлення дорожніх знаків, бар’єрних огорож. Незабаром почнеться нанесення тимчасової розмітки. Розпочались роботи з влаштування майданчику, на якому буде розміщено ваговий комплекс”, – розповів Богатир.

Він нагадав, що паралельно на цій трасі ремонтують чотири мости. Також на дорогах обласного значення в області продовжуються роботи з експлуатаційного утримання: бригади автодору фарбують павільйони, прибирають сміття, скошують траву на узбіччях тощо.