Дівчина обв’язалася чомбуром і загинула під час галопу коня

Фото: vecherniy.kharkov.ua

Харківські слідчі встановили та допитали свідків трагічної події із неповнолітньою дівчиною.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Нацполіції області.

Тіло 14-річної жительки Зміївського району, прив’язане до коня, було виявлено 3 серпня на лузі біля соснового бору в селищі Безлюдівка.

На місце події виїжджали працівники слідчо-оперативної групи та керівництво відділу поліції. З метою всебічного, повного та неупередженого встановлення і дослідження усіх обставин смерті неповнолітньої, відомості про даний факт були внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань та розпочато кримінальне провадження за ознаками ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України з приміткою «нещасний випадок».

Як вказали очевидиці трагедії, в той день дівчина разом зі своїми двома подругами 14 та 15 років, з якими неодноразово приїздила до приватного господарства, узяли трьох коней, щоб відвести їх через пасовище на водопій. Повернувшись, дівчата узяли інших трьох тварин, з якими також пішли до річки. Під час прогулянки одна з кобил пустилась галопом. Щоб інша тварина не втекла, дівчина обв’язала талію чомбуром, кінець якого був закріплений на коні. Коли тварина понеслася, дівчина не змогла її утримати, внаслідок чого її прив’язану протягнуло лугом. Через деякий час коня вдалось зупинити та відв’язати потерпілу, але вона померла до приїзду лікарів швидкої медичної допомоги.

Як повідомили у слідчому управлінні ГУНП у Харківській області, на теперішній час у кримінальному проваджені проведено ряд слідчих та розшукових дій, у встановленому законом порядку отримано ухвалу суду на проведення судово-медичної експертизи. За висновками судових медиків, попередньо причиною смерті неповнолітньої стала закрита черепно-мозкова травма.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.

Як повідомляв Харків Times, під Харковом загинула дівчина – намагалася напоїти коня.