Суд у справі Добкіна перенесли на вересень

Фото: kh.suspilne.media

Заплановане на сьогодні, 5 серпня, засідання Дзержинського райсуду Харкова у справі про розкрадання землі, де один з підозрюваних – екс-мер Харкова, він же екс-голова Харківської ОДА і колишній народний депутат Михайло Добкін, знову перенесли.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення UA: Харків, який посилається на інформацію з приймальної судді Олексія Шишкіна.

Засідання перенесли, оскільки один із членів колегії суддів – у відпустці. Наступне слухання призначено на 4 вересня.

Як повідомляв Харків Times, 28 травня Дзержинський райсуд Харкова переніс підготовче засіданняу справі про розкрадання землі “кооперативним схемами”, де серед фігурантів – нардеп Михайло Добкін, через неявку іншого фігуранта – ексзаступника Харківського міського голови Тетяни Овинникової, яка на той момент лікувалася за межами України.

Судове засідання, починаючи з 2018 року, переносили шість разів.

Справу, яку розглядає Дзержинський райсуд, передали до суду восени 2018-го. Мова йде про незаконну, за версією слідства, передачу землі у приватну власність. 10 років тому посадовці в порушення закону передали в приватну власність понад сімдесят гектарів землі, стверджують у прокуратурі. Сума збитків – понад 200 мільйонів гривень. У прокуратурі таке відчуження землі назвали “кооперативною схемою”.

У справі шестеро підозрюваних: колишній мер Харкова, а нині нардеп Михайло Добкін, екс-головний архітектор міста Сергій Чечельницький, екс-заступниця мера Тетяна Овіннікова та троє засновників житлових кооперативів. Усіх підозрюють у шахрайстві, посадовців ще й у зловживанні службовими обов’язками.