Став відомий графік проведення ЗНО-2020

Фото: city.kharkov.ua

У 2020 році зовнішнє незалежне оцінювання осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів, почнеться 21 травня з математики.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби міськради.

За інформацією Департаменту освіти, у травні випускники шкіл складуть тести з української мови, літератури та фізики. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 по 15 червня 2020 року.

Реєстрація осіб для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні триватиме з 3 лютого по 24 березня 2020 року. Керівники навчальних закладів зможуть зареєструвати учнів (слухачів, студентів) для проходження державної підсумкової атестації у формі ЗНО до 17 березня.

Зареєстровані учасники отримають можливість до 30 квітня завантажити зі своїх інформаційних сторінок запрошення-перепустки, де буде вказано час і місце проведення тестувань.

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики та фізики відбудеться не пізніше 12 червня; з української мови та літератури, іноземних мов та історії України – не пізніше 20 червня; з біології, географії та хімії – не пізніше 24 червня 2020 року.

Додаткова сесія ЗНО для учасників, які не змогли взяти участь в основній сесії тестування з поважних причин, пройде з 25 червня по 17 липня. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 22 липня 2020 року.