Парк Горького з’єднають з Павловим Полем велодоріжкою

Фото: city.kharkov.ua

Нова велодоріжка в Саржиному яру протяжністю в 3,5 км з’єднає Центральний парк культури і відпочинку ім. Горького з Павловим Полем.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби міськради.

Як повідомив сьогодні, 1 серпня, журналістам директор Департаменту комунального господарства Олексій Богач, в ході реконструкції Саржиного яру перед архітекторами було поставлено завдання об’єднати три зелені зони міста, включаючи Лісопарк і парк ім. Горького. Для цього під канатною дорогою з боку вул. Динамівської проклали доріжку для пішоходів і велосипедистів, яка веде до джерела. У самій зеленій зоні облаштовують вже дві доріжки – велосипедну та пішохідну.

Однією з головних родзинок оновленого Саржиного яру стане велоестакада. Завдяки конструкції велосипедисти зможуть проїжджати над яром, не перетинаючись з пішоходами. Естакада буде оснащена поручнями.

«Найголовніше наше завдання було – не перетинати пішоходів і велосипедистів. Ближче до Саржиного яру велосипедний і пішохідний шляхи розходяться: пішохідний йде уздовж спортивного та дитячого майданчиків і веде до «серця» Саржиного яру, а велосипедисти, рухаючись з абсолютно іншою швидкістю, йдуть з тильного боку і повертаються в Саржин яр в районі узвозу на вул. Отакара Яроша і потрапляють на естакаду», – розповів Олексій Богач.

Будівництво велодоріжки в Саржиному яру планується завершити до Дня міста.

Також, за словами Олексія Богача, вже розпочато облаштування гранвідсівних доріжок у Лісопарку, загальна протяжність яких складе 17 км. Наступного року велодоріжки в Саржиному яру і парку ім. Горького планують об’єднати з Лісопарком в єдиний веломаршрут протяжністю близько 30 км.