Поліція: реагувати будемо миттєво за допомогою загонів авіації (Фото, відео)

У Нацполіції вперше на чергування заступили групи зведених загонів авіапідтримки.

Про це Харків Times дізнався із повідомлення Департаменту комунікації Національної поліції України.

До складу Єдиної системи авіаційної безпеки МВС увійшли співробітники різних відомств. Загони будуть забезпечувати оперативне реагування на будь-які порушення виборчого процесу в різних регіонах держави. Інструктаж особового складу провели перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий, глава Нацполіції Сергій Князєв та командувач Нацгвардії Микола Балан.

За словами Сергія Ярового, міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим було прийнято рішення для забезпечення правопорядку під час виборів залучити спецпідрозділи авіапідтримки парку МВС. Відтак створено потужні резерви з числа співробітників Нацполіції, Нацгвардії, рятувальників та прикордонників.

Сергій Яровий зазначив, що зведені загони вже неодноразово успішно виконували завдання різної складності, в різних ситуаціях, і в різній обстановці.

«Залучення до чергування зведених загонів авіапідтримки дасть змогу оперативно реагувати на всі порушення під час виборчого процесу. Це потужні резерви реагування на всі виклики, які можуть виникнути в ході виборів. Вони розраховані для зменшення часу переміщення особового складу до місця події. Тому наша реакція на всі порушення, спроби дестабілізації ситуації, провокації буде миттєвою», – наголосив Сергій Яровий.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що на підрозділи поліції завжди було покладено завдання по забезпеченню публічного порядку та безпеки під час виборчого процесу.

«Саме поліція забезпечує вільне волевиявлення громадян та публічну безпеку під час виборчого процесу. Це, мабуть, найважливіший захід, яким опікується поліція. Це і є сегмент нашої зони відповідальності. У разі необхідності, ви будете брати участь у забезпеченні правопорядку на території виборчих та окружних дільниць. Працюємо згідно із законом, чітко, професійно і ефективно»,- зазначив Сергій Князєв.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що поліція переходить на посилений контроль за всіма об’єктами виборчого процесу.

Відео:

Як повідомляв Харків Times, у зв’язку з виборами Харківщину привели у бойову готовність. У регіоні вже посилено контроль за перетином державного кордону. У ГУ Нацполіції, СБУ створені ситуаційні центри, які цілодобово несуть службу.