Ремонт траси на Лозову виконаний вже на 60%

Фото: kharkivoda.gov.ua

Трасу на Лозову ремонтують за Краснопавлівкою.

Про це Харків Times дізнався із повідомлення прес-служби обладміністрації.

Про це повідомив заступник начальника з розвитку доріг САД у Харківській області Сергій Пляка під час брифінгу 19 липня.

«Зараз укладають асфальтобетонну суміш за селищем Краснопавлівка в Лозівському районі. Роботи тривають згідно з графіком. Окрім цього ремонтуємо чотири штучні споруди. Демонтовані старі конструкції, влаштовані нові монолітні залізобетонні плити, нанесена гідроізоляція. На кожному з мостів починається укладання асфальтобетонної суміші», – сказав Сергій Пляка.

Він також повідомив, що зараз на дорогах державного значення активно наносять розмітку.

«Відновлена дорожня розмітка на напрямку від кордону з Полтавською областю до міста Харкова, на окружній дорозі міста (за виключенням вулиці Грицевця в районі Роганського житлового масиву, де продовжуються роботи з ліквідації тріщин у покритті), відновлена осьова розмітка в бік Чугуєва. Також бригада почала працювати на ділянці дороги в бік Куп’янська. Виконуються роботи й із влаштування пішохідних переходів», – повідомив Сергій Пляка.

Тривають і роботи на дорогах місцевого значення.

«Працюємо з випередженням графіку. Поточний ремонт на запланованих на цей рік об’єктах виконаний у Великобурлуцькому, Куп’янському, Борівському, Балаклійському, Барвінківському, Ізюмському, Близнюківському, Зачепилівському, Красноградському, Нововодолазькому районах», – повідомив директор ДП «Дороги Харківщини» Ігор Турченко.

Він відзначив, що на контролі голови ХОДА Юлії Світличної перебуває будівництво окружної дороги міста Лозова. Роботи планують завершити у вересні.

«Також ремонтуємо мости. На найбільшому в Харківській області мості (довжиною 246 м), який знаходиться в населеному пункті Андріївка Балаклійського району, виконані роботи з демонтажу правої сторони. Привезені перші дві нові балки, які будуть монтуватися на вихідних. Роботи тривають відповідно до графіку», – сказав Ігор Турченко.